O mne

Mojím snom je prinášať lásku, kamarátov, aby deťúrence neboli nikdy samé, aby si svojho parťáka mohli všade nosiť a zverovať mu svoje tajomstvá.

Moja práca

Každé zvieratko je jedinečné a od začiatku do konca
ručne vyrobené z certifikovanej bavlny a vyplnené
antialergickou certifikovanou výplňou.

0

Zvieratká

Kamaráti, ktorí boli odoslaní do nového domova

Založené 2019

Môj príbeh

Všetko sa začalo oslavou narodenia bábätka pre priateľku. Dlho hľadala nejaký vhodný darček a potom ju napadlo ako som jej hovorila čo mám v pláne a že raz by som chcela spustiť vlastný obchodík pre deti. Vtedy ju napadlo ma osloviť, aby som s tým už začala a že prvú objednávku mám u nej.

Pred samotným ušitím som rok vyhľadávala materiály, možnosti, dizajn a hľadanie vlastných riešení. Potom ostávalo už len skúšať a šiť.

Biely bocian je malý rodinný obchodík zo Slovenska. Snažíme sa vyvíjať vysoko kvalitné detské vankúšiky, koberce, podložky na hranie a iné doplnky do detskej izby. Špecializujeme sa na kvalitné látky, grafický dizajn zvieratiek a výrobky vhodné pre deti. Je samozrejmé, že neustále zabezpečujeme, aby všetky naše výrobky boli vyrobené z prírodných a udržateľných materiálov

Žiadna masová výroba.
Malé množstvá a ručne vyrobené.
Výroba výhradne na Slovensku.
Kvalitné, certifikované a prírodné materiály.

Bezpečné, nápadité, odolné, udržateľné – pre najmenších len to najlepšie! Či už hľadáte prvé hryzadlo pre svoje bábätko, bábiku, s ktorou sa bude maznať a hrať sa, alebo hľadáte podložku na hranie, či koberec: určite nájdete to, čo hľadáte v mojej širokej ponuke doplnkov.

Bábiky pre malé ručičky vyrobené z látky, zvieratká s krúžkami na prerezávanie zúbkov z prírodného dreva, vankúše na spinkanie od 0 mesiacov: v mojom sortimente ručne šitých vankúšov a doplnkov nájdete svoje nové obľúbené zvieratko, zaženú nudu vášho malého miláčika a svojho kamaráta si budú nosiť všade so sebou.

Moja budúcnosť

Odteraz na zvieratkách nebudem pracovať len ja, ale už aj ďalšie šikovné ruky. V dielni budú pracovať aj ľudia, ktorí sú zdravotne znevýhodnení a aj napriek tomu majú šikovné ruky a vďaka tomu som sa rozhodla ich podporiť a dať im túto možnosť, pretože spolu nám to pôjde úžasne.

Moje hodnoty

..aby sa detičky od malička učili mať zvieratká rady.

Certifikované látky

Všetky látky majú štandart OEKO-TEX, pracujeme so 100% bavlnou, biobavlnou a na plienky používame najjemnejšie bambusovo-bavlnené látky.

100% bezpečná potlač

Digitálna potlač je ekologická lebo v procese výroby nespotrebuje žiadnu vodu. Všetká výroba je v EÚ a nezávadnosť je certifikovaná certifikátom Eko-Tex 100. Vhodná pre bábätká a detičky od 0 rokov.

Eco-friendly výplň

Výplň do vankúšov tvorí eco-friendly a antialergické duté vlákno. Podložky na hranie sú vyplnené certifikovaným vatelínom – flexoterm, ktorý udržuje aj teplo.